Nowe kierownictwo w BASF Crop Protection Europa

Wraz z nowym rokiem w firmie BASF nastąpiły zmiany kadrowe. Vincent Gros zastąpił Klausa Welscha na stanowisku Group Vice President Regional Business Unit Europe.

Po czterech latach pracy jako Group Vice President BASF Crop Protection Regional Business Unit Europe Klaus Welsch przejął kierownictwo zaawansowanego projektu w ramach przedsiębiorstwa BASF. Jego następcą od dnia 1 stycznia 2010 roku został Vincent Gros, dotychczasowy Managing Director, Business Management Crop Protection France oraz kierownik BASF Agro SAS and BASF Agri SAS.

Klaus Welsch jako Group Vice President BASF Crop Protection Regional Business Unit Europe rozwijał współpracę z klientami oraz członkami rolniczego łańcucha wartości w Europie, odnosząc znaczne sukcesy. Przez swoją kadencję zapewnił firmie dobrą pozycję wyjściową dla zaspakajania przyszłych potrzeb klientów w wielu krajach Europy.

Vincent Gros jest inżynierem rolnictwa po uniwersytecie ENSA w Montpellier. W 1992 roku rozpoczął pracę w dziale Agro w BASF France. Od tego czasu piastował wiele kierowniczych funkcji w BASF Horticulture and Jardin SA. W 2001 roku przejął kierownictwo Value Chain Management Agro France, zanim w 2005 roku objął sprawowaną ostatnio funkcję. Dzięki doświadczeniu w przemyśle i wiedzy rolniczej na poziomie eksperckim jest on dobrze przygotowany do dalszego poszerzania obecności BASF Crop Protection w Europie.


Informacje dodatkowe:

Dział Crop Protection firmy BASF z obrotem w wysokości 3,4 miliarda euro w 2008 roku utrzymuje czołową pozycję w branży. Dalsze informacje na temat działu BASF Crop Protection znajdą Państwo na stronie internetowej: www.agro.basf.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności