Nowe centrum szkoleniowe Lemken

Lemken buduje nowe centrum szkoleniowe w pobliżu swojej siedziby w Lemken. Symboliczna ceremonia rozpoczęcia budowy odbyła się w czerwcu.

W czerwcu odbyła się symboliczna ceremonia rozpoczęcia budowy nowego centrum szkoleniowego firmy Lemken w pobliżu siedziby firmy w Alpen. Będzie ono dogodnie usytuowane w pobliżu pól uprawnych i zapewni optymalne warunki do przeprowadzania teoretycznych i praktycznych szkoleń. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, centrum powstanie nie tylko w celu kształcenia pracowników działu sprzedaży i obsługi, ale też dla dealerów maszyn rolniczych, z którymi Lemken współpracuje.
Zakończenie budowy i otwarcie centrum, nazwanego AgroFarm, zaplanowano na maj 2016 roku.

Nowe centrum szkoleniowe będzie usytuowane zaledwie 4 km od siedziby firmy LEMKEN w Alpen, tuż przy autostradzie dla łatwego dostępu. Na miejscu będzie hala o powierzchni około 1400 m², która zostanie podzielona na cztery obszary tematyczne. Cztery sale szkoleniowe, każda o powierzchni 50 m², szatnie i biura będą zlokalizowane w budynku administracyjnym z przodu centrum. Powierzchnia całego centrum to 11000 m².

Renata Struzik, źródło: Lemken

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności