Nowe betonowe dachówki od Monier BRAAS

Monier BRAAS wprowadza na rynek nowe produkty, w tym aluminiowe dachówki pod stopień oraz do mocowania zabezpieczeń przeciwśnieżnych dla betonowego modelu Teviva.

Monier BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, wprowadził nowe aluminiowe dachówki pod stopień oraz do mocowania zabezpieczeń przeciwśnieżnych dla betonowego modelu Teviva. Dostępne są one w kolorze antracytowym lub czarnym.

– Obecnie na rynku pokryć dachowych w Polsce obserwujemy kilka trendów. Jednym z nich jest rosnąca popularność dachówek płaskich, takich jak betonowa Teviva. Doskonale sprawdzają się one w nowoczesnych budynkach, jednak wielu inwestorów nie stroni od wykorzystania ich w bryłach bardziej klasycznych – przekonuje Przemysław Spych, doradca techniczny Monier BRAAS.

Polacy szukają trwałych, wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, dla klientów liczy się również wygląd i odpowiednia kolorystyka dachówek. Coraz bardziej popularne stają się ciemne dachy, dlatego coraz częściej firmy w swojej ofercie produktowej proponują klientom kolory: czarny, grafitowy, antracytowy.

Renata Struzik, źródło: Monier BRAAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności