Nowe automaty paszowe KOCA

Opracowując koncepcję żywienia trzody chlewnej należy pamiętać nie tylko o właściwej paszy, ale również o doborze optymalnego, dostosowanego do wymagań zwierząt systemu żywienia. Sprzęt używany do karmienia musi być tak zaprojektowany i skonstruowany, aby minimalizował zanieczyszczenie pokarmu. N

Dążąc do optymalizacji produkcji świń firma TerraExim – Agroimpex wyszła naprzeciw oczekiwaniom klienta wprowadzając do swojej oferty Automaty paszowe amerykańskiej firmy KOCA.

Automaty KOCA są nowością na rynku polskim. Technologia wykonania sprawia, że są bardzo wytrzymałe i w przystępnej cenie. Zostały zaprojektowane do podawania dużej ilości paszy, powodując optymalny przyrost masy w krótkim czasie. Sprawdzone i niezawodne w codziennej pracy rolnika spełniają wszystkie najważniejsze wymagania:
– są funkcjonalne
– minimalizują straty paszy
– zapewniają optymalną higienę pokarmu

Automat paszowy TR 25 W – dla warchlaków i tuczników
Konstrukcja i koryto wykonane są ze stali nierdzewnej. Koryto posiada specjalnie wyprofilowane krawędzie, które ułatwiają zwierzętom dostęp do paszy i minimalizują jej straty. W rurze wmontowane są specjalne zakładki zabezpieczające paszę przed zawieszaniem. Automat ma 80 litrów pojemności i do 25 możliwych ustawień dozowania paszy. Przeznaczony dla zwierząt o wadze 6-30 kg. Obsada do 40 sztuk.

Automat paszowy TR 27 T – dla tuczników
Konstrukcja i koryto wykonane są ze stali nierdzewnej. Starannie zaprojektowane koryto pozbawione ostrych krawędzi zapewnia minimalne straty paszy podczas karmienia. W rurze wmontowane są specjalne zakładki zabezpieczające paszę przed zawieszaniem. Automat ma 80 litrów pojemności i do 25 możliwych ustawień dozowania paszy. Przeznaczony dla zwierząt o wadze 20-125 kg. Obsada do 40 sztuk.

Na podstawie materiałów Terraexim
Redakcja WRP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności