fbpx
Strona głównaPozostałeNowe automaty paszowe KOCA

Nowe automaty paszowe KOCA

Opracowując koncepcję żywienia trzody chlewnej należy pamiętać nie tylko o właściwej paszy, ale również o doborze optymalnego, dostosowanego do wymagań zwierząt systemu żywienia. Sprzęt używany do karmienia musi być tak zaprojektowany i skonstruowany, aby minimalizował zanieczyszczenie pokarmu. N

Dążąc do optymalizacji produkcji świń firma TerraExim – Agroimpex wyszła naprzeciw oczekiwaniom klienta wprowadzając do swojej oferty Automaty paszowe amerykańskiej firmy KOCA.

Automaty KOCA są nowością na rynku polskim. Technologia wykonania sprawia, że są bardzo wytrzymałe i w przystępnej cenie. Zostały zaprojektowane do podawania dużej ilości paszy, powodując optymalny przyrost masy w krótkim czasie. Sprawdzone i niezawodne w codziennej pracy rolnika spełniają wszystkie najważniejsze wymagania:
– są funkcjonalne
– minimalizują straty paszy
– zapewniają optymalną higienę pokarmu

Automat paszowy TR 25 W – dla warchlaków i tuczników
Konstrukcja i koryto wykonane są ze stali nierdzewnej. Koryto posiada specjalnie wyprofilowane krawędzie, które ułatwiają zwierzętom dostęp do paszy i minimalizują jej straty. W rurze wmontowane są specjalne zakładki zabezpieczające paszę przed zawieszaniem. Automat ma 80 litrów pojemności i do 25 możliwych ustawień dozowania paszy. Przeznaczony dla zwierząt o wadze 6-30 kg. Obsada do 40 sztuk.

Automat paszowy TR 27 T – dla tuczników
Konstrukcja i koryto wykonane są ze stali nierdzewnej. Starannie zaprojektowane koryto pozbawione ostrych krawędzi zapewnia minimalne straty paszy podczas karmienia. W rurze wmontowane są specjalne zakładki zabezpieczające paszę przed zawieszaniem. Automat ma 80 litrów pojemności i do 25 możliwych ustawień dozowania paszy. Przeznaczony dla zwierząt o wadze 20-125 kg. Obsada do 40 sztuk.

Na podstawie materiałów Terraexim
Redakcja WRP

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.