fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNowa wersja siewnika przedniego Unia USF 1600-1

Nowa wersja siewnika przedniego Unia USF 1600-1

W ofercie firmy Unia pojawiła się nowa wersja siewnika pneumatycznego montowanego na przedni TUZ ciągnika – USF 1600/1.

Nowy siewnik wyposażony jest w jeden aparat wysiewający. Jest to aparat objętościowy FX o wzmocnionej konstrukcji, przystosowany do wysiewu ziarna lub nawozu w dawce od 50 do 900 kg/h (dawka w dużej mierze uzależniona jest od maszyny współpracującej). Siewnik USF może być wyposażony w głowicę wysiewającą o różnej liczbie wyjść  ( 4 ; 6 ; 8 ; 12 ; 20 lub 24 wyjścia).

Pojemność zbiornika na materiał siewny wynosi 1600 dm3. W opcji za dopłatą dostępna jest nadstawka o pojemności 600 dm3. Zbiornik wykonany jest z blachy lakierowanej proszkowo, a jego ergonomiczny kształt nie ogranicza widoczności operatora ciągnika.

Siewnik USF 1600/1 dostępny jest w dwóch wersjach: z mechanicznym napędem aparatu wysiewającego (napęd od koła kopiującego) lub z napędem elektrycznym (napęd z silnika elektrycznego, odczyt prędkości z czujnika GPS).

Przedni zbiornik USF 1600/1 może pracować w zestawie z maszynami uprawowymi, siewnikami mechanicznymi lub pneumatycznymi, rampami siewnymi, pielnikami co stanowi o jego uniwersalności podczas procesów siewu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.