Nowa strona internetowa Rosahumusu

Pod internetowym adresem www.Rosahumus.pl powstała nowa strona, na której zgromadzono wiele cennych informacji o Rosahumusie. Nawóz ten służy do poprawy właściwości gleby i  cieszy się dziś uznaniem wielu rolników.

O historii badań nad tym produktem opowiada Piotr Murat z Działu Nawozów Agrosimex.

Kiedy po raz pierwszy sprowadziliśmy Rosahumus do Polski, stosowanie kwasów humusowych było zupełną nowością. Postanowiliśmy dokładnie zbadać ten nawóz, aby poznać w jaki sposób można optymalnie go stosować oraz jak dobrych rezultatów można się spodziewać – informuje Piotr Murat z Działu Nawozów w firmie Agrosimex.
 

Pierwsze doświadczenia przeprowadziliśmy w 2005 roku w uprawach sadowniczych. Później Rosahumus był badany w uprawie warzyw, zbóż, rzepaku, roślin ozdobnych, a nawet ziół! Do dziś przeprowadzono kilkadziesiąt doświadczeń, których wyniki prezentujemy na nowej stronie internetowej – dodaje Piotr Murat.
 
Na stronie Rosahumusu można znaleźć także szczegółowe informacje o produkcie i sposobach jego działania, zalecenia dotyczące stosowania, a także opinie rolników, którzy już zastosowali ten nawóz w celu poprawy żyzności gleby.
 
www.Rosahumus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności