Nowa strona internetowa Nickerson-Zwaan

W dniu dzisiejszym (27 lutego) Nickerson-Zwaan, firma specjalizująca się w hodowli i reprodukcji odmian warzyw uruchamia nową stronę internetową. Ta nowoczesna strona, szybko i sprawnie dostarcza producentom informację na temat odmian warzyw.

Struktura strony, jej projekt i funkcjonalności są dostosowane do aktualnych potrzeb i preferencji klientów. Strona oparta jest na najnowocześniejszej technologii, gwarantując w ten sposób szybką nawigację i ulepszone funkcje wyszukiwania, co sprawia, że jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Obejmuje ona szeroką bazę produktów specjalnie zaprojektowaną, aby sprostać oczekiwaniom producentów, plantatorów i innych osób zaangażowanym w łańcuch dostaw warzyw. Nowe produkty zostały wyraźnie oznaczone i wyróżnione. Osoby odwiedzające stronę znajdą załączniki i linki w wielu formach, począwszy od informacji technicznych na temat sposobów produkcji po filmy opublikowane poprzez serwis YouTube. Strona jest kompatybilna z wieloma przeglądarkami internetowymi i łatwo ją znaleźć przez największe wyszukiwarki. Przedstawicielstwa firmy Nickerson-Zwaan na całym świecie można łatwo odnaleźć poprzez skorzystanie z mapy opartej na Google Worldmap.

Podstawową funkcjonalnością jest włączenie wielu stron, w tym dzielenie przez strony regionalne jednej wspólnej platformy, co zapewnia spójny obraz na rynku i optymalną wydajność.

Strona jest efektem połączenia działań pracowników działu komunikacji i marketingu w centrali i regionalnych edytorów będących blisko danych rynków. Ta logiczna sieć zatroszczy się o utrzymanie strony jako ciekawej platformy dla wszystkich osób mających do czynienia z genetyką i uprawą warzyw.

W skrócie struktura strony przedstawia się następująco:
•Menu górne wraz z głównymi pozycjami menu: Strona główna – O Firmie – Produkty – Publikacje – Aktualności – Praca – Kontakt.
•Menu w lewej kolumnie wyświetlające się na każdej stronie z głównymi funkcjami i informacjami.
•Menu w prawej kolumnie z banerami na poziomie regionalnym włączając dni otwarte w regionie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony http://www.nickerson-zwaan.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności