Nowa strona internetowa firmy HUSQVARNA®

Nową witrynę internetową dla swoich klientów przygotowała firma HUSQVARNA®– producent profesjonalnych maszyn do pielęgnacji zieleni. Adres strony pozostaje bez zmian: www.husqvarna.pl. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne nowe funkcjonalności i zakładki m. in. sklep on-line.

Użytkownicy odwiedzający stronę bez trudu odnajdą najświeższe informacje o aktualnych działaniach firmy i zapoznają się z ofertą produktową. Strona stała się bardziej funkcjonalna – aby ułatwić korzystanie z serwisu, została podzielona na pięć podstawowych sekcji, dzięki którym łatwo jest znaleźć potrzebne maszyny, ich opis i dane techniczne:

Właściciele ogrodów – wysokiej klasy sprzęt do pielęgnacji trawnika i ogrodu dla wymagających właścicieli ogrodów.

Rolnicy – bardzo wydajne maszyny dla właścicieli terenów leśnych i gruntów rolnych, sadowników oraz posiadaczy dużych ogrodów.

– Las – profesjonalne pilarki, wycinarki oraz sprzęt dla drwali.

Kształtowanie i pielęgnacja zieleni – profesjonalne maszyny ręczne i na kołach dla osób oraz firm zajmujących się kształtowaniem i pielęgnacją zieleni.

– Budownictwo- profesjonalne maszyny i narzędzia diamentowe dla przemysłu budowlanego.

Dodatkowo przy każdej grupie maszyn znajdują się wysokiej jakości zdjęcia, multimedialne prezentacje, poradnik dla kupującego i spis najczęściej zadawanych pytań. Można skorzystać z funkcji porównywania różnych modeli urządzeń, aby wybrać ten z najodpowiedniejszymi dla siebie parametrami.

Na stronie znajduje się specjalna wyszukiwarka autoryzowanych punktów handlowo-serwisowych, dzięki której szybko i łatwo można odnaleźć najbliższego dilera firmy HUSQVARNA®. Istnieje również możliwość zakupu produktów HUSQVARNA® przez Internet. Nowa strona internetowa została zintegrowana ze sklepem on-line w jedną wspólną platformę, tak aby ułatwić Klientom zakupy. W e-sklepie HUSQVARNA® sprzęt trafia do Klienta nie poprzez anonimowego, wynajętego kuriera, lecz jest on: testowany, uruchamiany i dostarczany przez profesjonalnego serwisanta firmy HUSQVARNA®. Umożliwia to bezpośredni kontakt oraz przeszkolenie kupującego w zakresie odpowiedniego użytkowania maszyny oraz przekazanie informacji na temat właściwego jej serwisowania.


Informacje o firmie:

HUSQVARNA® – producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna® obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna® Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności