Nowa strona internetowa Case IH

Case IH ma nową stronę internetową. Jest ona identyczna dla każdego kraju i została uruchomiona równocześnie na całym świecie. Jakie udogodnienia zostały wprowadzone?

Case IH zmienił swoją stronę internetową. Została ona uruchomiona równocześnie na całym świecie. Teraz jest ona identyczna w każdym kraju dla każdego użytkownika. Automatycznie dopasowuje się ona do rozmiaru urządzenia, na jakim jest otwierana: nieważne, czy jest to komputer, tablet, czy smartfon. Prace i testy nad nową twarzą strony trwały ostatnie dwa lata.

Podobnie jak w procesie opracowywania produktów rolniczych, nasz zespół deweloperów, programistów i testerów skupił się na tym, jak efekt końcowy będzie wyglądał w oczach użytkownika. Teraz nie ma już konieczności ręcznego dostosowywania zawartości strony do wymiarów wyświetlacza urządzenia, ponieważ strona wykorzystująca technologię Responsive Web Design automatycznie wykrywa rodzaj urządzenia, na którym otwarto stronę, a następnie dopasowuje swoją zawartość do możliwości wyświetlacza – objaśnia jedną z funkcjonalności Marie Mouton, brand communications manager w Case IH EMEA.

Zasadniczą koncepcją, która napędziła proces przeprojektowania strony, było zwiększenie wygody użytkowania strony. Projektantom zależało na tym, by zarówno stały klient szukający nowej maszyny, jak i kupiec zainteresowany ofertami specjalnymi, częściami zamiennymi lub usługami, czy też nowy klient szukający kontaktu z najbliższym dilerem Case IH nie miał trudności z obsługą strony.

Usprawniony został moduł „Znajdź dilera”, który oferuje lepiej działające funkcjonalności oraz łatwiejszy sposób lokalizowania dilerów Case IH oraz ich ofert produktów i usług. – Co więcej, nowe strony poświęcone poszczególnym kampaniom pozwalają szybko i prosto przejść do właściwych części serwisu, takich jak Usługi, Akademia AFS czy Finansowanie, co sprawia, że poruszanie się po stronie staje się bardzo wygodne i intuicyjne – dodaje Marie Mouton.

Adres strony: http://www.caseih.com/emea/pl-pl

Renata Struzik, źródło: Case IH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności