Nowa stałokomorowa prasa rolującą Roll-Bar 125 od New Holland

fot. mat. prasowe

Prasa Roll-Bar 125 jest następcą dobrze znanego wielu rolnikom modelu BR6090. Została oparta na solidnym DNA jej poprzednika, a dzięki nowym funkcjom ma być jeszcze wydajniejsza i zapewniać łatwość serwisowania i trwałość.

Nowa prasa, dostępna w dwóch wersjach, z rotorem podającym i rotorem z 15 nożami, charakteryzuje się nowoczesną stylistyką i dużą osłoną boczną, która zapewnia łatwy dostęp podczas czynności konserwacyjnych.

Model Roll-Bar 125 wyróżnia się dużą elastycznością: połączenie masywnej rolki podłogowej, rolki początkowej i wykonanych ze stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie prętów obracających belę w sprawdzonym systemie komory belowania Roll-Bar zapewnia wczesne formowanie rdzenia i optymalne zwijanie w przypadku wielu różnych upraw – od suchej słomy po mokrą kiszonkę.

Najbardziej widoczną nowością w modelu Roll-Bar 125 jest osłona boczna, wprowadzona wraz z nową stylistyką. Solidna konstrukcja spawana zapewniać ma trwałość, a górne zawiasy drzwi, szeroki otwór i wsporniki ze sprężynami gazowymi umożliwiają łatwy dostęp w celu przeprowadzenia konserwacji. Do dyspozycji jest również bezpieczne miejsce do przechowywania zapasowych rolek siatki.

Nową stylistykę charakteryzują płynne linie i nowe naklejki. Główna rama prasy została zmodyfikowana, a po obu stronach, pomiędzy główną ramą a klapą tylną, dodano amortyzatory gumowe, aby zapewnić łagodne zamykanie. Przednie światła zostały przesunięte, tak aby dostosować je do nowo zaprojektowanych osłon bocznych.

W nowej prasie wprowadzono ulepszenia, które zapewniać mają większą trwałość i zmniejszać koszty konserwacji: wysokiej jakości łańcuchy napędowe z chromowanymi sworzniami i hartowanymi płytkami, które mają dłuższą żywotność, oraz nowe uszczelnione łożyska, które zapobiegają zanieczyszczeniu pyłem. Sprawdzony hydrauliczny mechanizm rewersyjny rotora ze sprzęgłem swobodnym jest teraz również dostępny w modelach z rotorem podającym, co ułatwia wycofanie materiału roślinnego w przypadku blokady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności