Nowa rampa na nowy rok

Zbliża się nowy rok, pora więc również na nowości w zakresie maszyn rolniczych. Tym razem Joskin proponuje nowy model rampy do rozlewania gnojowicy. Jej cechy charakterystyczne to łatwość użycia, montażu i precyzja rozprowadzania nawozu bez brudzenia liści i rozpylania cząstek nawozu w powietrzu.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku, Joskin poszerzył swoją gamę ramp do rozlewania gnojowicy o nowy model.
ECO Penditwist to rampa do rozlewania z wężami wleczonymi, umożliwiająca rozprowadzanie gnojowicy bezpośrednio na glebie, nie brudząc liści roślin. Bardzo ograniczone jest również rozpylanie cząstek nawozu w powietrzu. Aplikacja wielopunktowa umożliwia rozprowadzanie nawozu, nie powodując spowolnienia wzrostu roślin, ani odrastania pasz: trawy, kukurydzy, młodych upraw, itd.

Nowy model rampy można zainstalować na wszystkich wozach asenizacyjnych marki Joskin, poczynając od najmniejszych, aż do tych o słusznych gabarytach. Zamontowanie rampy ECO Penditwist nie wymaga specjalnego przygotowania wozu ascenizacyjnego
Rampa ma szerokość 3 m, jest wyposażona w 10 węży wleczonych rozstawionych co 30 cm, zawór sterowany hydraulicznie oraz system szybkiego czyszczenia. Dzięki niewielkiej szerokości ECO Penditwist, nie ma potrzeby składania jej do transportu. Rampa jest wykonana z całkowicie ocynkowanej stali, co sprawia że jest niezwykle trwała. Dodatkowo, można do niej zamontować standardowy rozlewacz stosowany w wozach asenizacyjnych marki Joskin.
Cena ECO Penditwist wynosi 6000 zł netto.
Renata Struzik, za: Joskin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności