Nowa oferta od Agroimpexu

Istniejąca od ponad 19 lat w sektorze wyposażania budynków inwentarskich firma TerraExim – Agroimpex Sp. z o.o., działająca głównie na rynku trzody chlewnej, w 2008 roku otworzyła także Dział Wyposażenia Obór. Asortyment z nowej oferty został zaprezentowany po raz pierwszy na VIII Fermie Bydła 22-24.02.08 w Poznaniu.

Firma TerraExim – Agroimpex postanowiła w większym stopniu zaakcentować swoją obecność w sektorze wyposażenia budynków inwentarskich dla bydła. W tym zakresie TerraExim współpracuje z duńską firmą Dan Egtved i niemiecką Suevia. 
 – Mamy w ofercie wysokiej, jakości kurtyny, poidła, zgarniacze obornika – mówi Adam Śliż, kierownik działu wyposażenia obór TerraExim Agroimpex (patrz zdjęcie). Część wyposażenia zostało opracowane przez naszych specjalistów i produkowane jest w Polsce, specjalnie dla nas. Są to świetliki kalenicowe, wygrodzenia: agrafki”, drabiny paszowe, bramki przepędowe itd. Będziemy sprzedawać zwykłe maty legowiskowe (gumowe), a także nowość na polskim rynku maty z polietanu sieciowanego chemicznie.
<img src=http://www.wrpnowe.home.pl/fotomoje/mataterraexim-www.JPG align=right width=200 
Mata wzmocniona jest siatką z włókna szklanego, która powoduje rozłożenie ciężaru na większą powierzchnię. Mata nie chłonie wody i jest odporna na czynniki chemiczne, zakres temperatur od – 60°C do + 90°C. Nowością firmy są także okna z poliwęglanu, które w pewnych sytuacjach mogą zastąpić kurtyny, nie powiększając kosztów inwestycji. Dużym zainteresowaniem podczas Fermy Bydła w poznańskiej Arenie cieszył się także wentylator – mieszacz powietrza, poziomy o rozpiętości do 4, 35m. Jeden taki wentylator może poprawić warunki klimatyczne w całej oborze.  
Kolejną okazją do zapoznania się z cała ofertą firmy TerraExim Agroimpex będą targi Ferma Świń, które odbędą się w kwietniu br. również na terenie poznańskiej hali Arena.  

MS
WRP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności