fbpx
Strona głównaPozostałeNowa oferta od Agroimpexu

Nowa oferta od Agroimpexu

Istniejąca od ponad 19 lat w sektorze wyposażania budynków inwentarskich firma TerraExim – Agroimpex Sp. z o.o., działająca głównie na rynku trzody chlewnej, w 2008 roku otworzyła także Dział Wyposażenia Obór. Asortyment z nowej oferty został zaprezentowany po raz pierwszy na VIII Fermie Bydła 22-24.02.08 w Poznaniu.

Firma TerraExim – Agroimpex postanowiła w większym stopniu zaakcentować swoją obecność w sektorze wyposażenia budynków inwentarskich dla bydła. W tym zakresie TerraExim współpracuje z duńską firmą Dan Egtved i niemiecką Suevia. 
 – Mamy w ofercie wysokiej, jakości kurtyny, poidła, zgarniacze obornika – mówi Adam Śliż, kierownik działu wyposażenia obór TerraExim Agroimpex (patrz zdjęcie). Część wyposażenia zostało opracowane przez naszych specjalistów i produkowane jest w Polsce, specjalnie dla nas. Są to świetliki kalenicowe, wygrodzenia: agrafki”, drabiny paszowe, bramki przepędowe itd. Będziemy sprzedawać zwykłe maty legowiskowe (gumowe), a także nowość na polskim rynku maty z polietanu sieciowanego chemicznie.
<img src=http://www.wrpnowe.home.pl/fotomoje/mataterraexim-www.JPG align=right width=200 
Mata wzmocniona jest siatką z włókna szklanego, która powoduje rozłożenie ciężaru na większą powierzchnię. Mata nie chłonie wody i jest odporna na czynniki chemiczne, zakres temperatur od – 60°C do + 90°C. Nowością firmy są także okna z poliwęglanu, które w pewnych sytuacjach mogą zastąpić kurtyny, nie powiększając kosztów inwestycji. Dużym zainteresowaniem podczas Fermy Bydła w poznańskiej Arenie cieszył się także wentylator – mieszacz powietrza, poziomy o rozpiętości do 4, 35m. Jeden taki wentylator może poprawić warunki klimatyczne w całej oborze.  
Kolejną okazją do zapoznania się z cała ofertą firmy TerraExim Agroimpex będą targi Ferma Świń, które odbędą się w kwietniu br. również na terenie poznańskiej hali Arena.  

MS
WRP

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.