fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościWeycor AR320 - nowa ładowarka przegubowa na polskim rynku. Ile kosztuje?

Weycor AR320 – nowa ładowarka przegubowa na polskim rynku. Ile kosztuje? [video]

Zielone Agro Show 2023 było okazją do prezentacji nie tylko kosiarek czy pras, ale również maszyn towarzyszących produkcji mleka, takich jak chociażby ładowarki. Jedną z takich maszyn jest m.in. nieduża ładowarka przegubowa Weycor AR 320 mogąca się sprawdzić np. w budynkach gospodarskich, która weszła niedawno do oferty firmy Korbanek.

Marka Weycor wywodzi się z branży budowlanej i oferuje szeroką gamę urządzeń. Na targach w Ułężu zaprezentowano jeden z najmniejszych modeli tego niemieckiego producenta, czyli ładowarkę AR 320.

Prezentowana maszyna została wyposażona w silnik Yanmar o mocy 25 KM, pompę zębatą o wydajności 33 l/min, a maksymalny udźwig wynosi 1500 kg. Poprzez to, że maszyna posiada sztywne ramię załadunkowe wysokość podnoszenia nie jest może zbyt imponująca, ponieważ do osi obrotu wynosi ona 2,8 m. Jednakże do zastosowań do jakich jest przeznaczona jest to wartość w zupełności wystarczająca.

Jak mówi Maciej Wagner z firmy Korbanek, tego typu maszyna powinna się świetnie sprawdzić właśnie we wszelkiej maści pracach okołorolniczych, takich jak usuwanie nieczystości z obór czy magazynów oraz innych pracach porządkowych, ponieważ dzięki małemu promieniowi skrętu i kompaktowym wymiarom zmieści się w wielu zabudowaniach do których większe maszyny nie mają dostępu.

Ładowarka jest już dostępna w ofercie firmy i cena jaką trzeba za nią zapłacić to 240 tys. zł netto.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.