fbpx

Nowa fundacja na rzecz pomocy rolnikom i rodzinom wiejskim im. Św. Izydora

Z inicjatywy Dolnośląskiej Izby Rolniczej powstała fundacja na rzecz pomocy rolnikom i rodzinom wiejskim imieniem Świętego Izydora.

Fundacja wspiera rolników, rodziny wiejskie i inne osoby potrzebujące pomocy w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka.

Zarządowi Fundacji przewodniczy i jego pracami kieruje Katarzyna Grala – córka ś. p. Leszka Grali, byłego prezesa DIR. W skład Zarządu wchodzą również wiceprezes Mieczysław Środa, sekretarz Mirosław Kaszkur i Członek Zarządu Roman Krosnowski

Zachęcamy do wsparcia potrzebujących rolników i mieszkańców wsi poprzez dokonywanie wpłat na rachunek bankowy Fundacji na rzecz pomocy rolnikom i rodzinom wiejskim imieniem Świętego Izydora nr 14 1050 1908 1000 0090 3261 8556 Bank ING Bank Śląski S. A – apeluje  Dolnośląska Izba Rolnicza.

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.