Nowa firma agrotechniczna AGRIVI już w Polsce

Na polskim rynku zadebiutowała właśnie globalna firma agrotechniczna – AGRIVI. Dzięki oprogramowaniu komputerowemu wspomaga ona zarządzanie gospodarstwem rolnym w sposób zrównoważony.

Firma powstała w 2013 r. i szybko zdobyła pozycję lidera rynku rozwiązań informatycznych do zarządzania gospodarstwem rolnym. Oferuje unikalne, kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu produkcję rolną usprawniło już ponad 30 tysięcy rolników w 150 krajach.

Dzięki oprogramowaniu AGRIVI możliwe jest nowoczesne zarządzanie gospodarstwem rolnym. Aplikacja pozwala na planowanie, śledzenie i analizowanie prac na polu, analizę zużycia materiałów wyjściowych (nawozy, pestycydy itd.), sprawne zarządzanie finansami gospodarstwa, a także zapasami i gospodarką magazynową. AGRIVI oferuje możliwość monitorowania każdego pola pod kątem pogody wraz z siedmiodniową prognozą i archiwum za ostatnie 3 lata. Aplikacja ostrzeże także przed zagrożeniami takimi jak szkodniki i choroby oraz udostępni bazę wiedzy o najlepszych praktykach dla ponad 100 rodzajów upraw.

Oprogramowanie dzięki rozbudowanej funkcjonalności przydaje się również w innych branżach, spółdzielniach rolniczych, firmach dostarczających artykuły spożywcze, sieciach detalicznych, ale także w bankowości, firmach telekomunikacyjnych, organizacjach pozarządowych, administracji centralnej i samorządzie terytorialnym.

za: AGRIVI