fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNiezwykły autonomiczny nośnik narzędzi Robotti Agrointelli na targach Agrotech 2022

Niezwykły autonomiczny nośnik narzędzi Robotti Agrointelli na targach Agrotech 2022 [video]

Podczas targów Agrotech 2022 odwiedziliśmy stoisko firmy Vantage Polska, dystrybutora autonomicznego nośnika narzędzi do prac w rolnictwie Robotti Agrointelli. O tej niezwykłej maszynie rozmawialiśmy z Piotrem Pawłowskim z Vantage Polska.

Na tegorocznym Agrotechu nośnik Robotti Agrointelli zaliczył swój polski debiut.

– My jako firma związana z rolnictwem precyzyjnym już od 2004 roku od razu zdecydowaliśmy się, żeby zostać dystrybutorem tego sprzętu w Polsce, bo uważamy, że jest to najlepiej przygotowane urządzenie autonomiczne w tej chwili na rynku – stwierdził Piotr Pawłowski.

Nośnik Robotti Agrointelli można agregować z bardzo wieloma maszynami, od pielników przez brony, siewniki, rozsiewacze po opryskiwacze z funkcją oprysku punktowego.

Nośnik narzędzi w zależności od wariantu dysponuje jednym lub dwoma silnikami spalinowymi, a transmisja napędu na koła odbywa się hydraulicznie. Maszyna może pracować 24 godziny na dobę, a jedynym ograniczeniem jest tutaj tankowanie, które trzeba wykonywać, w zależności od warunków na polu, co około 60 godzin.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.