fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNiezwykły autonomiczny nośnik narzędzi Robotti Agrointelli na targach Agrotech 2022

Niezwykły autonomiczny nośnik narzędzi Robotti Agrointelli na targach Agrotech 2022 [video]

Podczas targów Agrotech 2022 odwiedziliśmy stoisko firmy Vantage Polska, dystrybutora autonomicznego nośnika narzędzi do prac w rolnictwie Robotti Agrointelli. O tej niezwykłej maszynie rozmawialiśmy z Piotrem Pawłowskim z Vantage Polska.

Na tegorocznym Agrotechu nośnik Robotti Agrointelli zaliczył swój polski debiut.

– My jako firma związana z rolnictwem precyzyjnym już od 2004 roku od razu zdecydowaliśmy się, żeby zostać dystrybutorem tego sprzętu w Polsce, bo uważamy, że jest to najlepiej przygotowane urządzenie autonomiczne w tej chwili na rynku – stwierdził Piotr Pawłowski.

Nośnik Robotti Agrointelli można agregować z bardzo wieloma maszynami, od pielników przez brony, siewniki, rozsiewacze po opryskiwacze z funkcją oprysku punktowego.

Nośnik narzędzi w zależności od wariantu dysponuje jednym lub dwoma silnikami spalinowymi, a transmisja napędu na koła odbywa się hydraulicznie. Maszyna może pracować 24 godziny na dobę, a jedynym ograniczeniem jest tutaj tankowanie, które trzeba wykonywać, w zależności od warunków na polu, co około 60 godzin.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]