fbpx
Strona głównaSensacjeNieznani sprawcy zniszczyli pasiekę liczącą 120 uli

Nieznani sprawcy zniszczyli pasiekę liczącą 120 uli

Nieznani do tej pory sprawcy zniszczyli w miejscowości Łubie, położonej w okolicach Tarnowskich Gór pszczelą pasiekę liczącą 120 uli.

Do zdarzenia doszło 29 maja w nocy. Jak informuje cytowany przez serwis tarnowskiegory.naszemiasto.pl st. sierż. Kamil Kubica, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, zawiadomienie o dokonaniu dewastacji dotyczyło 120 uli, a straty sięgają 100 tysięcy złotych. Ule zostały bowiem poprzewracane, ramki połamane, zginęło też wiele pszczół. Koszt odbudowy 1 ula wraz z pszczelą rodziną szacuje się na ok. 1000 zł.

Nie jest to niestety odosobniony przypadek. Kilka dni temu zniszczona została pasieka w okolicach Wawrowa w województwie lubuskim a także pomorskich, nomen omen, Pszczółkach, gdzie zniszczonych zostało 20 uli.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]