fbpx
Strona głównaTechnikaNie żyje Volker Claas, długoletni członek Zgromadzenia Wspólników Grupy Claas

Nie żyje Volker Claas, długoletni członek Zgromadzenia Wspólników Grupy Claas

Volker Claas, długoletni członek Zgromadzenia Wspólników Grupy Claas, zmarł po ciężkiej chorobie w wieku 57 lat. Volker Claas był wnukiem założyciela firmy Augusta Claasa i synem Reinholda Claasa. W latach 2000-2005 należał do Rady Nadzorczej, a od 2005 roku do Zgromadzenia Wspólników.

Oprócz pełnienia funkcji wspólnika i przedstawiciela rodziny, od 1994 r. realizował w przedsiębiorstwie również zadania operacyjne. Jego specjalnością był obszar badania rynku, którym kierował od 2004 roku, zmieniając go w ważny dział przedsiębiorstwa.

– Volker Claas przez dziesięciolecia był blisko związany z Grupą Claas. Zawsze dążył do tego, aby jak najlepiej poznać naszych Klientów i spełnić ich potrzeby. Swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą wniósł cenny wkład w rozwój naszego rodzinnego przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe rynki – wyjaśnia Thomas Böck, dyrektor generalny Claas.

Powszechnie cenione były jego szerokie kompetencje i porady, szczególnie w zakresie marketingu i sprzedaży oraz w kwestiach wizji strategicznej. Poprzez swoją wieloletnią i owocną pracę na stanowiskach kierowniczych był on bardzo ważnym ogniwem w strukturach przedsiębiorstwa. Pracownicy, klienci i partnerzy cenili go przede wszystkim za jego konstruktywność i sympatyczną osobowość.

Śmierć Volkera Claasa pogrążyła w głębokim smutku jego rodzinę, wspólników, zarząd i pracowników.

Źródło: Claas

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.