Nie tylko mleczne śniadanie

Pod hasłem ,,Codziennie z mlekiem’’ w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 15 – 17 listopada odbędzie się XXVI już edycja Targów Mleczarskich – Mleko Expo. Organizatorem  imprezy, w której uczestniczyć będą producenci wyrobów mleczarskich z całej Polski, firmy  współpracujące z mleczarstwem oraz związane z produkcją i przetwórstwem spożywczym, jest Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny.

– Targi mają na celu wsparcie polskiego mleczarstwa, umożliwianie promocji produktów, pomoc spółdzielniom mleczarskim w nawiązywaniu kontaktów i pozyskiwaniu bezpośredniego dostępu do klienta oferując mu produkty mleczarskie najwyższej jakości. ,,MLEKO-EXPO 2017″ to zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert przedstawicieli branży mleczarskiej – mówi Waldemar Broś, prezes Zarządu KZSM Zw. Rew.

W trakcie mlecznej ekspozycji organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Jedna z nich jest wystawa i degustacja  produktów mlecznych, które mogą być serwowane podczas mlecznego śniadania.

16 listopada właśnie podczas Dnia Mlecznego Śniadania zwiedzający wybiorą „Hit Mlecznego Śniadania”.  Najwyżej ocenione przez publiczność mleczne śniadanie zostanie nagrodzone pucharem.

W konkursie będą oceniane wszelkie potrawy i napoje, przygotowane na bazie produktów mlecznych, które mogą być podstawą mlecznego śniadania.

W Dniu Mlecznego Śniadania i konkursie mogą wziąć udział wyłącznie wystawcy XXVI Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO’2017.

Wystawa i degustacja odbędzie się w specjalnie wydzielonym miejscu Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Źródło: KZSM Zw. Rew.