fbpx

Nie tylko gołębi puch

W najbliższy weekend, tj. 26–27 stycznia w Kielcach swoje święto będą mieli hodowcy gołębi, bowiem w tym czasie odbywać się tam będzie Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.

Jak zapowiadają organizatorzy – Polski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, w halach Targów Kielce pośród wielu wspaniałych gołębi można będzie znaleźć tak ciekawe rasy jak maściuch polski czy kapucyn staroholenderski. Wystawa organizowana na terenie w Targach Kielce będzie też stanowiła doskonałą okazja dla hodowców do zaopatrzenia się w najlepszej jakości akcesoria dla gołębi, odżywki dla gołębi oraz karmy dla tych ptaków.

Jak ustaliliśmy swój udział w tej ekspozycji zadeklarowało już 375 hodowców. Zaprezentują oni ponad 4800 najciekawszych i najrzadszych okazów, w tym: gołębie rasowe 4122 sztuki, drób ozdobny 532 sztuki oraz króliki 147 sztuk.

Źródło: Targi Kielce

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner