fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNie byłeś na Zielonym Agro Show? Nie szkodzi, zobacz naszą relację z...

Nie byłeś na Zielonym Agro Show? Nie szkodzi, zobacz naszą relację z komentarzami [video]

Zielone Agro Show to od wielu już lat prawdziwa gratka dla miłośników maszyn rolniczych używanych w procesie produkcji pasz objętościowych dla bydła. Nie inaczej jest i w tym roku. 

Dla wszystkich, którzy nie mogli zjawić się w tym roku na lotnisku w Ułężu, ale i dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie pokazy maszyn, przygotowaliśmy relację z tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że będzie ona tym ciekawsza, że w materiale pojawiają się komentarze na temat większości prezentowanych w tym roku maszyn.

Wśród tegorocznych wystawców pojawiła się większość ze światowej czołówki; nie zabrakło firm tj.: Claas, John Deere, Kuhn, Samasz, SIP, McHale, Poettinger czy Bergmann. Pojawiła się cała gama maszyn używanych w technologii producji pasz objętościowych: od kosiarek przez przetrząsacze, zgrabiarki, prasy, prasoowijarki, owijarki, przyczepy rotorowe i sieczkarnie samojezdne.

Nie zabrakło także nowości, a zdecydowanie najbardziej spektakularną był zestaw koszący marki Kuhn o szerokości roboczej aż 13,4 m.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.