New Holland partnerem SGGW

New Holland Płock, lider w sprzedaży ciągników rolniczych i kombajnów zbożowych w Polsce, jak również pionier w zakresie wprowadzania rozwiązań proekologicznych był partnerem Dni Wydziału Inżynierii Produkcji zorganizowanych w dniach 22-24 maja br. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W ramach tego wydarzenia miały miejsce konferencje poświęcone energetyce odnawialnej oraz współczesnym aspektom inżynierii produkcji. Obecny na Konferencji, Tomasz Kozieł – szef marketingu New Holland wręczył nagrody rzeczowe studentom Wydziału za najlepsze prezentacje nt. bioenergetyki, natomiast Józef Dębski – specjalista ds. produktów przedstawił prezentację pt. Oszczędzaj paliwo z New Holland – silniki FPT i technologia EcoBlueTM SCR”. Prezentacja w obiektywny sposób wykazała przewagę rozwiązań New Holland SCR nad innymi stosowanymi technologiami i wzbudziła duże zainteresowanie słuchaczy. Przedstawiciele New Holland, w bezpośrednich rozmowach z uczestnikami Konferencji, przekazali szereg dodatkowych informacji, a miłym akcentem było spotkanie p. Tomasz Kozieł z dziekanem Wydziału prof. Andrzejem Chochowskim i prodziekanem prof. Aleksandrem Lisowskim.

CNH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności