New Holland na targach Polagra Premiery

Na targach Polagra Premiery zaprezentowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania techniczne dla rolnictwa – w tym nagrodzony złotym medalem Targów najnowszy traktor New Holland T7.315. Jest to kolejne prestiżowe wyróżnienie dla tego modelu, który zdobył tytuł „Machine of the Year 2016” targów Agritechnica.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY odbywały się od 21 do 24 stycznia. Firma New Holland podczas imprezy prezentowała m.in. najnowsze modele swoich produktów.

T7.315 to jeden z dwóch modeli przeznaczonych do ciężkich prac, które wymagają dużej mocy silnika, przy zachowaniu wszechstronności i łatwego manewrowania mniejszych maszyn. Powstał on w odpowiedzi na potrzeby i wymagania klientów, którzy poszukują ciągnika uniwersalnego z innowacyjnymi rozwiązaniami usprawniającymi prace. Jego niskie koszty eksploatacji, łatwość obsługi a przede wszystkim wydajność sprawiają, że skutecznie sprawdzi się on w różnorodnych pracach w gospodarstwie: przy pracach polowych, pracy z prasą, a także transporcie.

Model T7.315 jest efektem ciężkiej pracy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy poszukują ciągnika wielozadaniowego, który będzie w stanie wykonywać prace z dużym obciążeniem. W opracowanie tego modelu zaangażowanych było wiele osób – od inżynierów po pracowników fabryki, którzy wspólnie stworzyli model doceniony nie tylko przez konsumentów, ale i jury branżowych konkursów – komentuje Tomasz Wieja, Marketing Manager marki New Holland.   

Podczas targów na charakterystycznym niebiesko-żółtym stoisku nie zabrakło również innych maszyn New Holland. Odwiedzający obejrzeli pozostałe modele traktorów o zróżnicowanej mocy przeznaczone dla gospodarstw o różnych profilach produkcji oraz kombajn zbożowy CX6090 Elevation.

Marcin Nieradka/źródło: New Holland
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności