New Holland na Expo Milano 2015

Jako jedyny producent maszyn rolniczych, NH dysponuje własnym pawilonem na Expo Milano 2015. Został on już otwarty dla zwiedzających.

Pawilon Zrównoważonego Gospodarstwa Rolnego New Holland mieści się w strategicznej, centralnej pozycji, w pobliżu jeziora Arena, a dzięki swojej charakterystycznej architekturze jest łatwo rozpoznawalny. Na miejscu zaplanowano szereg atrakcji i konferencji dotyczących, między innymi, zrównoważonego rolnictwa.

Na miejscu, w pawilonie odwiedzający będą mogli zapoznać z kluczową rolą mechanizacji rolnictwa w łańcuchu dostaw produkcji żywności oraz o roli rolników, korzystających w swej codziennej pracy ze sprzętu i nowoczesnych technologii, aby dostarczać żywność na całym świecie, równocześnie dbając na każdym kroku o środowisko i chroniąc zasoby naturalne.

Marka NH od 2006 roku wdraża strategię Lidera Czystej Energii, której celem jest zmniejszenie nadmiernej zależności rolników od paliw kopalnych i promowanie uprawiania roślin przeznaczonych do produkcji bioenergii. Dlatego też na miejscu prezentowany jest jeden z symboli tej „czystej energii” – nowy ciągnik T6 Methane Power, zasilany biometanem. Maszyna znajduje się na spadzistym dachu pawilonu, witając gości.
Expo Milano 2015 potrwa do 31. października 2015 roku.

Pośród wielu zagadnień przedstawionych w Pawilonie Zrównoważonego Gospodarstwa Rolnego na szczególną uwagę zasługują dwa: pierwszym z nich jest seria video TheSeeds of Life, przedstawiająca życie i codzienne wyzwania dziewięciu Bohaterów New Holland oraz klientów marki New Holland, ceniących zarówno tradycję, jak i innowację podczas wytwarzania ekologicznej i zdrowej żywności. Drugim jest natomiast galeria przedstawiona na osi czasu, upamiętniająca 120 lat istnienia marki New Holland, od jej powstania w roku 1895 w miejscowości New Holland w stanie Pensylwania, poprzez kolejne pomysły jej założycieli i rozwój technologii, które stopniowo usprawniały rolnictwo, czyniąc je nie tylko bardziej wydajnym i opłacalnym, ale z całą pewnością również bardziej niezawodnym i zrównoważonym.

Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture, w przeddzień inauguracji mówił: – Zaangażowaliśmy ogromne zasoby, by mieć pewność, że wykorzystujemy tę niepowtarzalną okazję, i umożliwić milionom potencjalnych gości zapoznanie się z bliska z marką New Holland, a przy tym pokazać im, co robimy: jesteśmy jedynym producentem sprzętu rolniczego dysponującym własnym pawilonem na wystawie EXPO i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by zaoferować naszym gościom fascynujące, inspirujące i niezapomniane wrażenia. Wystawa Expo stwarza również wiele możliwości znalezienia zatrudnienia. W trakcie trwającej sześć miesięcy wystawy zatrudniać będziemy około 140 osób, włącznie z technikami, personelem pomocniczym, hostessami, wśród których znaleźć można wielu członków rodzin pracowników firmy CNH Industrial, którzy entuzjastycznie zareagowali na tę możliwość. Osobiście jestem niezmiernie dumny z tego, co udało nam się osiągnąć oraz z faktu, że New Holland odgrywa kluczową rolę, na tak prestiżowej imprezie na arenie międzynarodowej, a równocześnie ogromnie ważnej dla Włoch – tłumaczył.

Renata Struzik, źródło: New Holland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności