New Holland na Agro Show

Podczas Miedzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show w Bednarach ( województwo wielkopolskie), marka New Holland zaprasza rolników na premierowy pokaz odmienionych wersji ciągników T5 i T6.

Podczas Agro Show użytkownicy będą mogli zobaczyć nowe serie T5 i T6 “na żywo”: będzie można usiąść za kierownicą, dokładnie obejrzeć maszynę, a także porozmawiać z ekspertami New Holland.To ważne, by osoby, które posiadają sprzęt lub planują jego zakup mogły optymalnie dostosować parametry wybranej maszyny do swoich potrzeb, a w konsekwencji – zmaksymalizować wydajność pracy. Temu właśnie służą konsultacje ekspertów. Z naszego punktu widzenia bardzo istotny jest bezpośredni kontakt z użytkownikami maszyn. Opinie i sugestie na temat sprzętu, które otrzymujemy od operatorów, podczas imprez takich jak Agro Show, są dla nas nieocenionymi wskazówkami. Dzięki nim możemy stale udoskonalać produkty – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager marki New Holland.

Jak się dowiedzieliśmy podczas Agro Show nie zabraknie również flagowych modeli żółtych kombajnów o średniej mocy. Reprezentantem serii, który pojawi się przy stoisku New Holland będzie model CX8.90. Ponadto, odwiedzający będą mogli podziwiać najnowszą generację kombajnów serii CR, które są jednymi z najbardziej wydajnych i zaawansowanych technologicznie na świecie. Serię tę reprezentować będzie model CR10.90.

Nie może zabraknąć również reprezentanta najpopularniejszej w Polsce serii kombajnów TC – modelu TC5.70. Kolejną gwiazdą będzie sieczkarnia FR Forage Cruiser, która zapewnia najwyższą jakość rozdrabniania począwszy od najszerszego kanału podawania w branży, poprzez głowicę tnącą, rolki gniotownika aż do rury zsypowej. Na wystawie pojawią się również prasy belujące do sianokiszonki oraz słomy. Uczestnicy wystawy będą mogli przyjrzeć się dokładnie wnętrzom prezentowanych maszyn. Każdy będzie mógł usiąść “za sterami” prawie wszystkich modeli ciągników, a także zajrzeć pod maskę, by zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami.

Wystawa Agro Show rozpocznie się 23 września i potrwa 4 dni. Organizatorzy zapowiadają obecność ok. 900 wystawców z całego świata, 150 tys. zwiedzających, 150 tys. km2 powierzchni wystawienniczej i 120 ha powierzchni wystawy. Wydarzenie organizowane jest od 1999 roku.

Ciągniki z serii T5

Serię ciągników T5 zaprojektowano z myślą o wszechstronności. Maszyny znajdują szerokie zastosowanie w pracach polowych, na drodze, służą do transportu, obsługi WOM, zawieszania narzędzi oraz do zastosowań miejskich. Charakteryzują się doskonałym współczynnikiem masy do mocy ciągnika, który wynosi 37,3 kg/KM. Pozwala to uzyskać maksymalną wydajność i oszczędność paliwa. Maszyny wyposażone są w przekładnię Electro Command™, która umożliwia precyzyjne dopasowanie prędkości do wykonywanego zadania oraz przekładnię hydrauliczną Powershuttle, która umieszczona jest w kolumnie kierownicy i pozwala na błyskawiczną zmianę kierunku jazdy.  Cechami serii T5 są podwyższona do 127 l/min wydajność pompy, która skraca cykl roboczy ładowacza oraz zastosowanie kabiny Comfort Ride™, która zapewnia niespotykany wcześniej komfort jazdy.

Ciągniki z serii T6

Seria T6 została zaprojektowana tak, by operator mógł precyzyjnie dostosować  wydajność maszyny do indywidualnych potrzeb. Rolnik – analizując swoje potrzeby – może skonfigurować własny ciągnik tak, by dokładnie odpowiadał jego wymaganiom.  Jest to możliwe dzięki dużej liczbie opcji wyposażenia nastawionej na podnoszenie wydajności (m.in. przedni układ zawieszenia narzędzi, ładowacz czołowy, niskoprofilowe i standardowe kabiny, dynamiczne czterocylindrowe i potężne sześciocylindrowe silniki, przekładnia bezstopniowej Auto Command™, przekładnia półautomatyczna Electro Command™). Maszyny charakteryzuje imponujący stosunek masy do mocy, który wynosi 28,6 kg/KM. Linia T6 bardzo dobrze sprawdza się podczas prac uprawowych, prac w obejściu i w gospodarstwach hodowlanych, a także podczas zadań transportowych.

Źródło: New Holland

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności