New Holland: Dni otwarte fabryki w Płocku

W listopadzie 2010 r. fabryka New Holland w Płocku, już po raz kolejny umożliwia zainteresowanym klientom zwiedzenie swojego zakładu. Wystarczy zgłosić się do najbliższego, autoryzowanego dealera New Holland, który zorganizuje wyjazd grupy osób do fabryki w Płocku.

– W marcu 2009 r. fabrykę New Holland w Płocku odwiedziło około 800 klientów, rozmawiałem z tymi klientami, wielu z nich stwierdziło, iż zakład w Płocku, funkcjonujący w międzynarodowych strukturach koncernu CNH (grupa Fiat), jest jednym z najnowocześniejszych zakładów jakie mieli możliwość obejrzeć. Takie opinie bardzo nas cieszą, gdyż widzimy, że klienci doceniają ogromne starania naszej firmy w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych oraz podwyższania jakości wyrobów – powiedział Tomasz Kozieł, Szef Marketingu New Holland.

Każdy, kto odwiedzi płocką fabrykę, będzie miał możliwość obejrzenia nowoczesnej linii produkcyjnej kombajnów z serii TC oraz pras rolujących z serii BR, gdzie proces produkcyjny został zbudowany zgodnie z metodologią WCM (tzw. programem produkcji na światowym poziomie). Przedstawiona zostanie także linia produkcyjna hederów do wszystkich kombajnów New Holland, które powstają właśnie fabryce w Płocku. Zwiedzający fabrykę nie tylko będzie miał okazję obejrzenia, jak krok po kroku powstaje kombajn, prasa czy heder New Holland, ale również dowie się jak rygorystycznym testom kontroli jakości poddawane są produkty New Holland.
Źródło: New Holland