Nawozy z Polic w promocyjnych cenach

Ruszył sezon najlepszych cen polickich nawozów. Do końca lipca Zakłady Chemiczne POLICE” SA oferują POLIFOSKI, POLIDAP i POLIWAP na promocyjnych warunkach. Akcję wspiera kampania reklamowo-informacyjna.”

Akcja promocyjna Najlepsze ceny sezonu” rozpoczęła się w maju i potrwa do końca lipca lub do wyczerpania zapasów. Ceny najpopularniejszych polickich produktów – POLIFOSKA 6, POLIFOSKA 8, POLIDAP, POLIFOSKA M, POLIWAP i POLIFOSKA B, w zależności od asortymentu oraz okresu zakupów, mogą być niższe od 2 do ponad 18 procent, w porównaniu do tych sprzed promocji.

Tego typu działania są zgodne z długoletnią praktyką i strategią marketingową Zakładów Chemicznych POLICE SA – mówi Edmund Heise, Dyrektor Handlowy Spółki. – Promocyjne ceny wprowadzamy także po to, by zrekompensować rolnikom koszty magazynowania nawozów przed sezonem. Promocje cenowe po sezonie, gdy zainteresowanie zakupem nawozów wśród rolników jest niższe, organizujemy od lat, a podobną kampanię przeprowadziliśmy także w ubiegłym roku i cieszyła się ona dużym zainteresowaniem – dodaje dyrektor Heise.

Szczegóły promocyjnej sprzedaży rolnikom wyjaśniają dystrybutorzy polickich nawozów oraz Przedstawiciele Regionalni. Do odbiorców indywidualnych kierowana jest kampania informacyjna na temat promocji. Materiały zawierające szczegóły akcji trafią bezpośrednio do rolników, a w prasie rolniczej i w Internecie ukażą się reklamy. Wszystkie szczegóły promocji można uzyskać także dzwoniąc na numer INFOLINII 0 800 190 909.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności