Nauka i innowacyjność

W Warszawie powstało 4. w Europie i 13. na świecie Centrum Innowacji Dupont, które pozwoli na szybszy i znacznie łatwiejszy kontakt z naukowcami Dupont na całym świecie.

Centrum Innowacji DuPont w Warszawie wyposażone jest w zaawansowany system do wideokonferencji i specjalne stanowiska z iPadami. Dzięki temu, można łatwo połączyć się z dowolnym ośrodkiem badawczo – rozwojowym, czy innym Centrum Innowacji DuPont na całym świecie. Szybka komunikacja skraca dystans między ośrodkami, ułatwia i przyspiesza dostęp do zasobów wiedzy skupionej w różnych krajach oraz usprawnia proces konsultacji. 
 
– Decyzja o zlokalizowaniu kolejnego Centrum Innowacji DuPont w Warszawie wynika z potencjału naszego kraju. Polska jest największym rynkiem w Europie Centralnej, a nasi inżynierowie pracują nad wieloma innowacyjnymi projektami – mówi Włodzimierz Soboń, Branded Content Manager DuPont Poland. 
 
Globalna sieć Centrów Innowacji DuPont przeznaczona jest dla pracowników, klientów i partnerów strategicznych firmy. Celem jest szybsze generowanie rozwiązań trudnych problemów. We wszystkich centrach innowacji zwiedzający mogą łączyć się z siecią naukowców i inżynierów DuPont na całym świecie za pośrednictwem nowych technologii. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności