Nasz Chleb

Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza już po raz jedenasty organizuje wojewódzki konkurs Nasz Chleb”. Do udziału w konkursie zapraszamy piekarnie z województwa warmińsko-mazurskiego.”

Zasadniczym warunkiem udziału w konkursiejest wyprodukowanie chleba z ciasta sporządzonego całkowicie w piekarni naszego województwa, wypieczonego co najmniej 12 godzin przed oceną.

Pieczywo z poszczególnych piekarni będzie oceniane w dwóch grupach: chleb mieszany pszenno-żytni powinien być zgłoszony przez wszystkich uczestników konkursu oraz chleb produkowany wg oryginalnych receptur piekarni, bez ograniczeń odnośnie składu surowcowego.

Ocena chleba odbywać się będzie w dniu 6 września br. od godz. 8.30 w sali konferencyjnej Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91, podczas XVI Jesiennych Targów – Wszystko dla Rolnictwa, natomiast ogłoszenie wyników przewiduje się o godz. 13.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności