Najmniejszy Jelonek

Na tegorocznej wystawie ZIELONE AGROSHOW John Deere prezentował najmniejszy ciągnik oferowany w palecie swoich produktów. Seria 5G, bo o niej mowa, to ciągniki fabrycznie oferowane bez kabin. Istnieje możliwość zakupienia ciągnika z kabiną polskiej produkcji.

Maszyna serii 5G, to prosty ciągnik w 3 wersjach – 55, 65 i 75 koni mechanicznych. Ciągnik pozbawiony jest wszelkiej elektroniki. Napędzają go silniki 3-cylindrowe, turbodoładowane, wyposażone w chłodnice intercooler.

Przekładnie posiadają 9 biegów do przodu i 3 do tyłu. Układ hydrauliczny typu otwartego z pompą o maksymalnym wydatku 46 l/min pozwala na obsługę większości sprzętu pomocniczego w gospodarstwie. Ciągnik posiada jedną parę gniazd hydrauliki z tyłu maszyny. Istnieje możliwość domontowania kolejnych dwóch pośrodku maszyny, przeznaczonych do obsługi podnośnika hydraulicznego, lub ładowacza czołowego. Zwraca uwagę duża zwrotność ciągnika sprawiająca, że szczególnie nadaje się on do prac załadowczych, również wewnątrz obiektów inwentarskich.
Udźwig tylnego podnośnika to 1800 kg.

Ciągniki fabrycznie oferowane są bez kabiny. Istnieje możliwość zamówienia ciągnika z kabiną polskiej produkcji. Ciągnik o mocy 65 KM z rodzimą kabiną będzie kosztował około 85 tys zł netto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności