fbpx
Strona głównaUprawaNajlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2022 - zgłoszenia do konkursu

Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2022 – zgłoszenia do konkursu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu oraz z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego organizują  XV edycję „Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne”.


Jak informują organizatorzy Ideą Konkursu jest identyfikacja i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego, wdrażanie takich rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.

W konkursie może brać udział rolnik, który posiada aktualny certyfikat wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą.

I Etap Wojewódzki

Wybór najlepszego gospodarstwa ekologicznego w danym województwie, które zostanie zgłoszone do etapu krajowego. Zgłoszenia gospodarstw do I etapu konkursu przyjmowane są do 18 lipca 2022 roku.

II Etap krajowy

Wybór najlepszego gospodarstwa ekologicznego na szczeblu krajowym spośród wyłonionych laureatów z I etapu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.