fbpx
Strona głównaUprawaNajlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2022 - zgłoszenia do konkursu

Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2022 – zgłoszenia do konkursu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu oraz z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego organizują  XV edycję „Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne”.


Jak informują organizatorzy Ideą Konkursu jest identyfikacja i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego, wdrażanie takich rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego.

W konkursie może brać udział rolnik, który posiada aktualny certyfikat wydany przez upoważnioną jednostkę certyfikującą.

I Etap Wojewódzki

Wybór najlepszego gospodarstwa ekologicznego w danym województwie, które zostanie zgłoszone do etapu krajowego. Zgłoszenia gospodarstw do I etapu konkursu przyjmowane są do 18 lipca 2022 roku.

II Etap krajowy

Wybór najlepszego gospodarstwa ekologicznego na szczeblu krajowym spośród wyłonionych laureatów z I etapu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.