fbpx
Strona głównaWiadomościNajlepsza biogmina w Łódzkiem

Najlepsza biogmina w Łódzkiem

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje II edycję konkursu  „Najlepsza Biogmina Województwa Łódzkiego”. Jego celem jest uhonorowanie  gmin  pracujących w zgodzie z gospodarką o obiegu zamkniętym, rozwijających lokalny przemysł wykorzystujący zasoby biomasy, zrównoważonych i harmonijnie wspierających środowisko naturalne oraz stanowiących wzór dla innych jednostek samorządu terytorialnego. 

Uczestnikami konkursu mogą być gminy z województwa łódzkiego, których prężna działalność na rzecz ochrony środowiska naturalnego jest godna zauważenia, zaprezentowania i docenienia. Tegoroczna edycja organizowana jest w trzech kategoriach: gmina wiejska, gmina miejsko-wiejska oraz gmina miejska do 100 000 mieszkańców oraz Najlepsza Biogmina Województwa Łódzkiego – nagroda internautów.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2018 roku. Wyniki konkursu organizator ogłosi podczas uroczystej gali Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki, która odbędzie się 24 września 2018 roku w Łodzi  oraz na oficjalnej stronie internetowej Województwa Łódzkiego.

Źródło: UMWŁ

 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.