Najlepsi z najlepszych

Wiadomo już, że finałowe uroczystości ogólnopolskiego konkursu AgroLiga 2015 odbędą się 14 czerwca 2016 roku. Podobnie jak finały poprzednich edycji tego konkursu, uroczystość ta będzie składała się z dwóch części: z merytorycznego podsumowania przebiegu AgroLigi 2015 w gmachu MRiRW oraz Gali w Pałacu Prezydenckim z osobistym udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy i ponad 300 gości, w tym przedstawicieli parlamentu, rządu, instytucji centralnych, organizacji branżowych i mediów.

 
Konkurs AgroLiga przeprowadzany jest od 1993 r. Jego organizatorzy na szczeblu krajowym edycji 2015 – to Redakcja Audycji Rolnych I Pr. TVP S.A. oraz Stowarzyszenie AgroBiznesKlub, zaś na szczeblu wojewódzkim – Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, które wybierają Mistrzów Wojewódzkich AgroLigi w kategoriach Rolnicy i Firmy.
 
Konkurs ma na celu wyłanianie, honorowanie i nobilitowanie najlepszych polskich rolników oraz agrofirm. Jego laureaci otrzymują tytuły: Mistrz Krajowy AgroLigi, Wicemistrz Krajowy AgroLigi i Laureat Krajowy AgroLigi.
 
Coroczny patronat nad konkursem pełnią też: minister rolnictwa i rozwoju wsi, prezes ARR i prezes TVP SA. Honorowy Patronat nad Galą AgroLiga pełni prezydent RP.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności