fbpx

Nagroda Srebrnego Gryfa Województwa Zachodniopomorskiego na wyjątkowy jubileusz AGROSKŁAD Nowakowski sp.j.

9 lutego br. w hotelu „Pod Dębami” w Maszewie (woj. zachodniopomorskie) wspólnie  z przedstawicielami władz szczebla wojewódzkiego, władz lokalnych, pracownikami, klientami i partnerami firma AGROSKŁAD świętowała swój jubileusz 25- lecia istnienia.

Za swoją wieloletnią działalność AGROSKŁAD otrzymał z rąk Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy nagrodę Srebrnego Gryfa Województwa Zachodniopomorskiego. Odznaka ta ustanowiona w 2002 roku przez Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego, nadawana jest osobom, które wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Pomorza Zachodniego.

Samasz loteria - baner

Uczestnicy spotkania mieli również okazje zapoznać się  z informacjami o nawozach płynnych i granulowanych Grupy Azoty. Firma BASF i Arysta zaprezentowała swoje nowości rynkowe na sezon 2017, zaś firma DuPont przeszkoliła rolników jak walczyć z mączniakiem rzekomym stosując preparaty fungicydowe tejże firmy.

Przypomnijmy, że firma AGROSKŁAD działa na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również pomorskiego i lubuskiego, a swoim klientom oferuje nawozy,  środki ochrony roślin, pasze oraz materiał siewny renomowanych producentów.
Klientami AGROSKŁADU są zarówno gospodarstwa domowe, rolnicy indywidualni, firmy handlowe, jak i instytucje. Agroskład posiada dwa punkty sprzedaży w województwie zachodniopomorskim: w Maszewie oraz Świętym k/Stargardu. Oprócz artykułów do produkcji rolnej klienci mają do  dyspozycji szeroki asortyment artykułów ogrodniczych oraz przemysłowych, czy skład opału.  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów,  firma otworzyła w 2016 roku w Maszewie nowy punkt sprzedaży materiałów budowlanych – Market Budowlany. AGROSKŁAD chce być jak najlepszym partnerem handlowym dla swoich klientów, dlatego zainwestowała w trzy SAMOCHODY MOBILNE specjalizujące się w bezpośredniej sprzedaży pasz dla zwierząt gospodarskich. W każdym tygodniu odwiedzają one ok. 200 miejscowości dostarczając środki żywienia zwierząt oraz wiele artykułów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym.

Poniżej zapraszamy na krótki film z inauguracji oraz fotogalerię.


Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.