Nagroda już w gospodarstwie

W dniu 23 czerwca odbyło się uroczyste, fizyczne przekazanie Nagrody Roku WRP na gospodarstwie Tomasza Skowrońskiego we wsi Jaranowo (woj. kujawsko – pomorskie), którą był silos do przechowywania substancji sypkich ufundowany przez firmę Maszyny Rolnicze DanZap z Bedlna (woj. łódzkie) o wartości 24 tys. zł (brutto). Przypomnijmy, że rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas targów Agrotech, które odbywały się w marcu tego roku. N

W konkursie o Nagrodę Roku WRP mogli wziąć udział wszyscy nasi czytelnicy, którzy zamówili prenumeratę Wiadomości Rolnicze Polska oraz wymyślili hasło reklamowe dla naszego wydawnictwa na rok 2007. Z pośród kilkuset nadesłanych kuponów konkursowych z hasłami, specjalnie powołana w tym celu komisja konkursowa uznała za najciekawsze hasło reklamowe, slogan: Chcesz mieć w gospodarstwie same nowości, przeczytaj Rolnicze Wiadomości”. Slogan wspólnie wymyśliła rodzina Państwa Skowrońskich.

W imieniu redakcji i sponsora nagrody firmy DanZap jeszcze raz Gratulujemy wygranej i Życzyny pożytku z nagrody. Państwa zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Red.