fbpx
Strona głównaWiadomościNagroda DEALER ROKU CLAAS 2018

Nagroda DEALER ROKU CLAAS 2018

Firma CLAAS co roku honoruje swoich najlepszych dealerów nagrodą DEALERA ROKU. Podstawą przyznania nagrody nie jest audyt wykonywany przez pracowników CLAAS Polska a wynik badania zadowolenia klientów marki CLAAS. Badanie przeprowadzane jest corocznie. W telefonicznej ankiecie sprawdzane jest zadowolenie ponad 1 200 klientów, którzy zakupili maszynę CLAAS w ostatnich dwóch sezonach. Badanie podzielone jest na kilka obszarów: zadowolenie z doradztwa przy sprzedaży, zadowolenie z usług serwisowych a także zadowolenie z zaopatrzenia w części zamienne. W każdej z tych części klienci odpowiadają na liczne pytania z zakresu zadowolenia z obsługi. Osobnym blokiem pytań są pytania dotyczące zadowolenia z maszyn. Poziom zadowolenia jest oceniany w prostej skali pięciostopniowej gdzie: 1 to najgorsza ocena, 5 – ocena najlepsza. Ocena jest bardzo obiektywna ponieważ jest oceną przyznawaną bezpośrednio przez klienta, a badana grupa jest odpowiednio duża, co ogranicza do minimum błędy statystyczne.

W tym roku uroczyste wręczenie nagrody dla najlepiej ocenionych dealerów miało miejsce 21.08.2018 w siedzibie CLAAS Polska w Niepruszewie, na terenie Akademii CLAAS. W trakcie ceremonii Zarząd CLAAS Polska uhonorował trzech dealerów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w badaniu:

1. Agrimasz sp. z o.o.

2. PHZ Kalchem sp. z o.o.

3. Świerkot sp. z o.o.

W imieniu tych firm z rąk Zarządu CLAAS Polska nagrody odebrali: Jarosław Kogut – Prezes Zarządu Agrimasz sp. z o.o.; Waldemar Kalisz – Prezes Zarządu PHZ Kalchem sp. z o.o., Grzegorz Świerkot – Prezes Zarządu Świerkot sp. z o.o.

Należy podkreślić, że średnie oceny wszystkich dealerów marki CLAAS w Polsce znajdowały się w zakresie 4,1 – 4,7, co oznacza, że każdy z dealerów CLAAS został wysoko oceniony przez klientów. Dzięki tak szerokiemu badaniu jesteśmy w stanie ocenić prawie każdy aspekt naszej działalności i wspólnie z dealerami podjąć działania mające na celu stałe udoskonalanie jakości świadczonych usług.

Informacje o CLAAS

Przedsiębiorstwo CLAAS (www.claas-gruppe.com) zostało założone jako firma rodzinna w 1913 roku i jest jednym z wiodących producentów sprzętu rolniczego na świecie. Firma, której siedziba główna mieści się w Hersewinkel w Westfalli, jest liderem na europejskim rynku kombajnów zbożowych. CLAAS jest również światowym liderem w zakresie sieczkarni polowych oraz uznanym na świecie producentem ciągników, pras rolniczych oraz maszyn do zbioru zielonek. W portfolio produktów CLAAS znajdują się również najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla rolnictwa. Firma CLAAS zatrudnia 11,3 tys. pracowników na całym świecie, a sprzedaż w roku obrotowym 2016 osiągnęła wartość 3.6 miliardów Euro.

Źródło: Claas

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.