Na Zjazd Rolników do Poznania

W dniach 27 i 28 marca w Poznaniu odbędzie się Zjazd Rolników w celu uczczenia 29 Rocznicy Porozumień Ustrzycko – Rzeszowskich oraz Zjazdu Zjednoczeniowego Rolników Indywidualnych NSZZ RI Solidarność”, który się odbył w dniach 8 i 9 marca 1981 r. w Operze Poznańskiej.”

Organizatorami Zjazdu są sygnatariusze i uczestnicy strajków chłopskich z 1981 r. w Ustrzykach Dolnych, Rzeszowie i Bydgoszczy oraz uczestnicy Zjazdu Zjednoczeniowego Rolników Indywidualnych Solidarność” członków Ogólnopolskiego Komitetu Oporu Rolników i członków Stronnictwa Ludowego “Ojcowizna”.

Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza Rolników z całej Polski i mieszkańców Poznania o liczne przybycie na nasz Zjazd.
Program Zjazdu:
27 marca 2010 r. (sobota), godzina 15:00 w Sala konferencyjna nr 109 Wydział Melioracji i inżynierii Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej 94 (dojazd z dworca PKP w Poznaniu tramwajami nr 10 i 12).
28 marca 2010 r. (niedziela) godzina 10:00 msza Św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Św. Jana Vianneya przy ulicy Podlaskiej 2 (Sołacz) w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy o liczne przybycie mieszkańców Poznania i okolic.
Godzina 11:30 Konferencja w auli Collegium Runge’go Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przy Wojska Polskiego 52. Zakończenie godzina 14:00.

Szczegółowy program Zjazdu znajdą państwo na stronie internetowej:
www.ojcowizna-stronnictwoludowe.pl

Za Komitet Organizacyjny
Wieńczysław Nowacki
Stronnictwo Ludowe “Ojcowizna” RP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności