fbpx
Strona głównaPozostałeNa targi do Barzkowic

Na targi do Barzkowic

W nadchodzący weekend tj. w dniach 12-14 września br. odbędą się XXI Barzkowickie Targi Rolne Agro Pomerania 2008″. Impreza odbędzie się tradycyjnie na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.”

To największa impreza tego typu w Północno – Zachodniej Polsce. W targach co roku uczestniczy kilkaset wystawców. Impreza cieszy się również ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Jest nie lada gratką, nie tylko dla rolników ale także dla mieszkańców okolicznych miast. To za sprawą oferty wystawienniczej oraz bogatego programu, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi rozpoczynają się w piątek (12 września) o godz. 11.00 i potrwają do niedzieli (14 września) do godz. 17.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Więcej na temat Targów na stronie ZODR w Barzkowicach: www.zodr.pl
w zakładce “targi rolne”.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.