Na Pomorzu – Mama może wszystko

Możliwości, jakie dają fundusze europejskie kobietom powracającym na rynek pracy, będą mogły poznać zainteresowane panie z Pomorza podczas organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego spotkania – szkolenia, które odbędzie się w dniu jutrzejszym, tj. 29 lipca w czwartek w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku na Ołowiance. Początek spotkania o godz. 9.00.

Podczas seminarium panie dowiedzą się m.in., jak pozyskać środki z Unii Europejskiej na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz w jakich szkoleniach, dofinansowanych z funduszy europejskich, mogą wziąć udział. Przedstawione zostaną również możliwości założenie własnej firmy w ramach środków Powiatowych Urzędów Pracy. Na koniec spotkania odbędą się indywidualne konsultacje, w trakcie których uczestniczki będą miały okazję porozmawiać bezpośrednio zekspertami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Na spotkaniu panie mile widziane będą z dziećmi, którym zostanie zapewniona profesjonalna opiekaorazzabawyz animatorami. Spotkanie jest bezpłatne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.