Na ludową nutę

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Ślesin wspólnie z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ślesinie 10 września 2016 roku w Licheniu Starym( województwo wielkopolskie) organizuje V Ogólnopolski Przegląd Zespołów Artystycznych z Terenów Wiejskich. Celem imprezy jest przede wszystkim prezentacja dorobku amatorskiego ruchu artystycznego kół gospodyń wiejskich i innych organizacji z terenów wiejskich, integracja środowisk twórczych i promocja twórczości artystycznej mieszkańców wsi.

Przegląd jest konkursem otwartym o charakterze ogólnopolskim organizowanym w ramach V Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich i Innych Organizacji Kobiecych z Terenów Wiejskich. Kierowany jest do zespołów śpiewaczych, kapel, zespołów wokalno-instrumentalnych  z terenów wiejskich. Tematyka prezentacji jest dowolna. Zespoły prezentują dwa utwory o łącznym czasie trwania do 8 minut. Do konkursu zakwalifikowanych zostanie 20 zespołów  na podstawie przesłuchanych nagrań. Zgłoszenie do udziału w przeglądzie należy przesłać do dnia 31.08.2016 na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie, ul. Młodzieżowa 11, 62-561 Ślesin lub drogą elektroniczną na adresmgok@slesin.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności