Myjki do maszyn rolniczych

Nie ma lepszej i bardziej niezawodnej technologii mycia sprzętu po zejściu z pola niż czyszczenie wysokociśnieniowe. To z kolei wymaga odpowiednio dobranych pod kątem parametrów pracy urządzeń wysokociśnieniowych.

W zależności od rodzaju zabrudzeń, typu, liczebności i wielkości czyszczonych maszyn, należy wybrać model, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom. Z uwagi na duży stopień zróżnicowania potrzeb klienta firma Kärcher oferuje szereg urządzeń z podgrzewaniem wody i bez w kilku różnych klasach wydajności.
Modele urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody (HD) w klasie kompakt: HD 5/12 C Plus oraz HD 6/15 C Plus to sprawdzone urządzenia w nowej cenie. Oba modele szczególnie dobrze sprawdzają się w warsztatach naprawczych i samochodowych, rzemiośle, handlu oraz małych przedsiębiorstwach.
Jesienną akcją promocyjną objęte są również urządzenia z podgrzewaniem wody (HDS) w trzech różnych klasach: HDS 5/15 U, HDS 798 C Eco oraz HDS 10/20-4 M, które pozwalają na obsługę zarówno średniej wielkości floty pojazdów osobowych i dostawczych, maszyn rolniczych czy budowlanych, jak również na obsługę dużej floty samochodów transportowych, dostawczych bądź ciężarowych oraz dużych maszyn budowlanych, przemysłowych czy rolniczych
HDS 5/15 U to popularny model klasy upright charakteryzujący się pionową zwartą konstrukcją, mobilnością i niewielkim ciężarem.
HDS 798 C Eco to kompaktowy model, który podgrzewa wodę do temp. 80oC, a dodatkowo umożliwia pracę za pomocą strumienia parowego.
HDS 10/20-4 M jest urządzeniem klasy średniej o parametrach pracy. Niezawodny wolnoobrotowy silnik i trójtłokowa pompa osiowa z mosiężną głowicą i ceramicznymi tulejami zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie nawet przy szczególnie dużym reżimie pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności