Monier: Nagrodzeni za marzenia

Prezent dla brata i zestaw solarny… Monier przedstawia szczęśliwców, których marzenia spełnią się na pewno. Wrześniowy etap promocji konsumenckiej Braas dla klientów indywidualnych Kasa na dach” rozstrzygnięty! Osobami, które kupiły dachówkę Braas i…otrzymają za to pieniądze są Ewelina Litera z Bielska-Białej oraz Robert Zabielski ze Świdwina.”

W konkursie wystarczyło tylko odpowiedzieć na proste pytanie: Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu? Przed chętnymi jeszcze dwa miesiące, w trakcie których każdy, kto buduje dom lub remontuje dach, może wygrać… dzieląc się swoim marzeniem. 15 października zwycięzcom wręczono nagrody.
Dla pani Eweliny Litery to drugi szczęśliwy konkurs w życiu. Wpierwszym jej mąż wygrał zwrot kosztów za realizowany obecnie projekt domu.
– Wybór dachówki nie sprawił nam dużych trudności. Romańska łączy zalety przystępnej ceny i świetnej jakości wykonania – mówi pani Ewelina. Zyskała nie tylko piękne i trwałe pokrycie dachu, ale dzięki ujawnieniu swojego marzenia będzie mogła za zwrócone pieniądze kupić instalację solarną ogrzewającą podłogę oraz wodę użytkową.
Drugim laureatem jest pan Robert Zabielski ze Świdwinia. Pan Robert ujął jurorów chęcią przeznaczenia wygranej na wymianę dachu domu swojego brata na dachówki Braas.
– Wybrałem dachówkę Tegalit wszarym kolorze – mówi pan Robert. – Jej płaski profil oraz nowoczesny ielegancki charakter najlepiej pasował do charakteru budowanego przeze mnie domu.
Wręczenie nagród odbyło się równolegle w Koszalinie i Bielsku-Białej w punktach handlowych, w których laureaci dokonali zakupu wybranych dachówek Braas oraz oryginalnych akcesoriów. Zarówno pani Ewelina jak i pan Robert dostali zwrot około 12tysięcy złotych, które przeznaczą na swoje marzenia. Jak się okazało solidny dach zoryginalnych produktów Braas jest atrakcyjny dla inwestora również z perspektywy ceny.
Konkurs potrwa do końca listopada 2009 ido tego czasu jeszcze cztery osoby zostaną nagrodzone za zakup dachówek Braas i za marzenia! Każdy może wziąć udział w tej niezwykłej promocji konsumenckiej. Co trzeba zrobić? Wystarczy kupić co najmniej 120 m2 jednego zmodeli betonowych dachówek Braas i minimum 2 spośród proponowanych oryginalnych akcesoriów dachowych Braas (membrany dachowe, taśmy do obróbek ścian i kominów oraz taśmy uszczelniająco-wentylacyjne) oraz uchylić rąbka tajemnicy iodpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu?””

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności