fbpx
Strona głównaZwierzętaTrzoda chlewnaMojeStado – nowa aplikacja dla hodowców świń

MojeStado – nowa aplikacja dla hodowców świń

Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS” przygotował dla hodowców aplikację internetową MojeStado, która umożliwia im stały dostęp do informacji przechowywanych i przetwarzanych w Centralnej Bazie Internetowej (CBI) „POLSUS” za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Panel logowania do nowej aplikacji (systemu) znajduje się na stronie głównej www.polsus.pl. Aplikacja działa zarówno na komputerze, jak i na telefonie.

Dane dotyczą hodowli, w tym wyników oceny wartości użytkowej i hodowlanej zakwalifikowanych do hodowli zwierząt. Hodowcy mogą przeglądać kartoteki swojego stada. Jeżeli pod oceną jest kilka stad, to można wybrać stado, którego dane chcemy przeglądać. Poszczególne kartoteki zawierają syntezę informacji zawartych w wielu różnych tabelach systemu POLSUS-Trzoda i CBI – informuje POLSUS.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.