Mocny tandem – Crawford Polska zarządzany przez Normstahl Polska

Crawford w Polsce będzie odtąd zarządzany przez Normstahl Polska. Obie firmy, będące częścią międzynarodowej grupy przemysłowej Cardo, wykorzystają fakt wspólnego bycia w mocnej strukturze, łącząc siły.

Wzmocniona współpraca i zarządzanie
Firma Crawford Polska, część międzynarodowej Grupy Cardo, będzie od tej pory zarządzana przez Normstahl Polska. Stanowisko Dyrektora Generalnego Crafword Polska obejmuje Michał Baranowicz, z wykształcenia inżynier mechanik. Jest to uzupełnienie jego obecnej funkcji Dyrektora Generalnego Normstahl Polska, którą pełni od 1999 roku.
Firma Normstahl Polska zajmie się sprzedażą produktów, podczas gdy Crawford będzie nadal rozwijał organizację serwisu. Wprowadzanymi zmianami nie będzie objęta organizacja montażu, która pozostanie w obecnym stanie, zajmując się bieżacymi realizacjami.
Informacja o ściślejszej kooperacji między przedsiębiorstwami została ogłoszona 15 grudnia przez Ove Berkvista, Prezydenta Cardo Door and Logistic Solutions.

Cardo i Normstahl
Cardo jest światowym liderem w dostawach bram przemysłowych isystemów logistycznych, systemów dostarczania wody i odbioru ścieków, urządzeń pomiarowych w przemyśle celulozowo – papierniczym i bram garażowych. Z zatrudnieniem sięgającym 6 000 osób, sprzedaż Cardo wynosi prawie 10 miliardów koron szwedzkich.
Normstahl jest dostawcą bram garażowych, usług i automatów wsektorze prywatnym i przemysłowym. Podstawowym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów, oddanie idei partnerstwa, kompetencji i serwisu. Dzięki temu, Normstahl osiąga mocną pozycję rynkową i długoterminową udaną współpracę z dilerami, architektami ipracownikami.

Informacje dodatkowe: Marka Normstahl obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. 60-letnia tradycja Normstahl stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu, którym obdarzyły Normstahl ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W Polsce dystrybutorem produktów marki Normstahl jest Normstahl Polska Sp. z o. o. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe. Produkty Normstahl cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów.