fbpx
Strona głównaWiadomościMłodzi mieszkańcy wsi o sobie

Młodzi mieszkańcy wsi o sobie

Katedra Socjologii Zmiany Społecznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie  z myślą o młodych mieszkańcach wsi  organizuje konkurs  „Młodzi mieszkańcy wsi o sobie i swoich działaniach na rzecz społeczności lokalnych”

Konkurs jest realizowany w ramach projektu badawczego „Rola kapitału kulturowego młodych mieszkańców wsi we współczesnych procesach rozwoju obszarów wiejskich w Polsce”, sfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki przyznanych na podstawie decyzji numer DEC-2013/11/D/HS6/04574.

Jego celem jest uzyskanie i upowszechnianie wiedzy o działaniach młodych mieszkańców wsi na rzecz społeczności lokalnych. Zgłaszane opisy będą cennym materiałem do naukowych analiz na temat roli młodych ludzi w rozwoju polskiej wsi. Na autorów najlepszych prac Czekaja atrakcyjne nagrody  rzeczowe  miedzy innymi tablety i aparaty fotograficzne

Konkurs na najciekawszy opis doświadczeń związanych z szeroko rozumianymi działaniami na rzecz swojego środowiska jest skierowany do młodych mieszkańców wsi w wieku 20-40 lat.

Opisy do 10 stron należy przesyłać do 22.05.2017 na adres: imatysiak@aps.edu.pl.W konkursie będą preferowane opisy obszerne, w pogłębiony i ciekawy sposób prezentujące W doświadczenia młodych mieszkańców wsi . Mile widziane będzie dołączenie kilku zdjęć ilustrujących opisywane miejsca i działania.  Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową można znaleźć na stronie: www.mlodzinawsi.blogspot.com.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.