Mlekpol podbija Chiny

Mleko do spieniania – Milatte ze Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol było jednym z hitów tegorocznych targów SIAL w Szanghaju.

Nasze stoisko przyciągnęło tysiące odwiedzających. Magnesem było niezwykłe mleko wprowadzone przez SM MLEKPOL na początku b.r. Podczas trzech targowych dni barista częstował odwiedzających kawą z perfekcyjnie spienionym mlekiem Milatte. Kawa z mlekiem Milatte spełniła oczekiwania najbardziej wymagających koneserów kawy i kontrahentów – mówi Małgorzata Cebelińska, kierownik Działu Handlu Zagranicznego SM MLEKPOL.

Stoisko MLEKPOL-u było jednym z większych indywidualnych stoisk producentów mleka i wyrobów mleczarskich. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa prezentowała szeroką paletę mleka Łaciate oraz śmietanek Łaciatych, masła i serów. Hitem okazało się Milatte, mleko dedykowane wielbicielom białych kaw, baristom, oraz branży HoReCa. Dzięki wyższej zawartości białka mleko Milatte ma właściwości tworzenia doskonałej aksamitnej mlecznej piany. Jej struktura sprawia, że puszysta warstwa spienionego mleka utrzymuje się do ostatniego łyka kawy.

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce.  Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Jako pierwszy podmiot skupowy w Polsce SM MLEKPOL przekroczyła granicę 1,5 mld litrów skupionego mleka. To blisko 5 milionów litrów mleka dziennie od ponad 11 300 producentów.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności