fbpx
Strona głównaPozostałeMlekpol - Lider Forum 2008

Mlekpol – Lider Forum 2008

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie została nagrodzona w konkursie Lider Forum 2008. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych produktów, które pojawiły się na polskim rynku przed 1.02.2008. N

Mlekpolowi przypadły pierwsze miejsca aż w trzech kategoriach: kategoria jogurty – 1 miejsce Milko Jogurt Pitny Wiśniowy 500 ml, kategoria kefiry i maślanki – 1 miejsce Maślanka Mrągowska Pieczone Jabłko 1 l, kategoria śmietana/śmietanka – 1 miejsce Śmietanka UHT Łaciata 30% 500 ml.

Ponadto wysoko sklasyfikowane zostały inne produkty SM Mlekpol. W kategorii sery twarde – 2 miejsce Gouda Plastry 100 g, a w kategorii Mleko – 3 miejsce Mazurskie Pasteryzowane 2% 1 l.

SM Mlekpol w Grajewie jest producentem wielu znanych marek m.in.: Łaciate, Milko czy Maślanki Mrągowskie, które od wielu lat cieszą się nieustającym uznaniem konsumentów. Najnowszą marką spółdzielni jest Mazurski Smak – grupa świeżych produktów mlecznych – twarogów, śmietany, mleka i masła.

opr. MS/Wrp.pl

Informacja o firmie

Mlekpol to największa polska spółdzielnia mleczarska. W tym roku Mlekpol przyłączył na zasadzie prawa spółdzielczego dwie spółdzielnie: Rolmlecz z Radomia oraz Somlek z Sokółki. Oprócz macierzystego Grajewa, prowadzi produkcję w zakładach w Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Augustowie, Zambrowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.