Mlekovita otwiera centrum typu Cash&Carry

MLEKOVITA – największa mleczarska grupa w Polsce i niekwestionowany lider branży – rozwija nie tylko swoje zaplecze produkcyjne, ale i dystrybucyjne. Od 3 sierpnia 2013 r. zaprasza do pierwszego w branży mleczarskiej punktu Cash&Carry zlokalizowanego w samym sercu kraju, w Warszawie.

Szukając nowych kierunków rozwoju oraz dróg dotarcia do klienta, MLEKOVITA otworzyła w Warszawie nowoczesne centrum zaopatrzenia hurtowego, oferujące nie tylko szeroki wachlarz markowych produktów, ale również profesjonalne rozwiązania biznesowe. To innowacja w branży mleczarskiej – MLEKOVITA Cash&Carry to pierwszy taki punkt na mleczarskiej dystrybucyjnej mapie Polski. W umiejscowionej przy ul. Przedpole 1 w Warszawie funkcjonalnej hali na powierzchni 3,2 tys. m2 klienci znajdą bogaty wybór asortymentu. Dogodna lokalizacja to prawdziwie komfortowe otoczenie biznesu: bliskość warszawskiego Okęcia, głównych szlaków komunikacyjnych oraz dworca kolejowego zapewniają centrum dystrybucyjnemu MLEKOVITA Cash&Carry szerokie możliwości logistyczne, nie tylko w skali regionu i kraju, ale również międzynarodowej.
Decyzja o otwarciu hurtowni Cash&Carry jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynków zbytu na artykuły mleczarskie. Z okazji otwarcia warszawskiej hali przygotowano liczne promocje dla pierwszych klientów. MLEKOVITA Cash&Carry zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 3:00 – 19:00 oraz w soboty od 3:00 do 15:00.
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności