Mleko przez Internet

Mlekovita pierwszym polskim producentem, który sprzedaje swoje produkty za pomocą platformy internetowej.

Sprzedaż produktów za pomocą Internetu firma uruchomiła z końcem czerwca. Kliencie będą mogli złożyć zamówienie wykorzystując platformę internetową RegioHurt.pl. Na razie produkty można kupić na terenie województwa mazowieckiego. Ich dystrybucją zajmuje się nowoczesne centrum zaopatrzenia hurtowego warszawskiego oddziału Mlekovity.

– Kolejnym krokiem jest integracja z pozostałymi oddziałami tak, aby dystrybucja przez RegioHurt objęła zasięg ogólnopolski. Sprzedaż przez Internet jest naturalnym kierunkiem rozwoju, patrząc na zachowania i potrzeby klientów to konieczność – mówi prezes platformy Radosław Czapnik.  

Zamówienia można składać przez siedem dni w tygodniu. Realizowane są w terminie do 24 godzin na terenie Warszawy. Dla wszystkich kupujących przez platformę dostawa realizowana jest bezpłatnie, przy bardzo niskim minimum logistycznym wynoszącym 135 zł do końca sierpnia 2015 (promocja na okres wakacyjny). Po zakończeniu promocji minimum logistyczne wynosić będzie tylko 250 zł.

Kliencie mogą płacić gotówką przy dostawie, wygodne e-przelewy oraz płatności odroczone. Twórcy internetowej platformy twierdzą, że jest ona wynikiem wielu zapytań dotyczących możliwości zakupu produktów w hurcie przez przedsiębiorców.

– Sklepy, kawiarnie, czy hotele, które z nami współpracują będą reklamowane na stronie tak, aby konsumenci mogli bezpośrednio się z nimi kontaktować – mówi R. Czapnik.

RegioHurt.pl jest platformą zakupową B2B dla przedsiębiorców z różnych gałęzi gospodarki. Zaopatruje sklepy, hotele, restauracje, przedszkola, szkoły, piekarnie, cukiernie, biura, pizzerie oraz przemysł (zakłady mięsne, producentów czekolady, produktów dla dzieci, oraz odżywek dla sportowców). Natomiast Mlekovita to lider polskiego mleczarstwa i najcenniejsza marka sektora produkcyjnego, firma nowoczesna i innowacyjna we wszystkich obszarach swojej działalności. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności