Mleczny kwestionariusz

  Komisja Europejska zamierza w najbliższym czasie przedstawić Parlamentowi Europejskiemu i Radzie sprawozdanie dotyczące funkcjonowania przepisów „pakietu mlecznego”. Sprawozdanie jak zaznacza Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej do spraw rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich, będzie w szczególności służyło jako podstawa do zbadania sposobów udoskonalenia przepisów i ich wdrażania w terenie.

  Opinia rolników ma ogromne znaczenie dla Komisji, aby zapewnić prawidłowe zrozumienie korzyści i problemów, jakie niesie pakiet mleczny. Przeprowadzana jest obecnie zewnętrzna i niezależna analiza dotycząca tych kwestii. Analiza opiera się na kwestionariuszach skierowanych do już istniejących organizacji producentów i organizacji rolników we wszystkich 28 państwach członkowskich – informuje Joost Korte z Komisji Europejskiej.

  Kwestionariusz ma dostarczyć Komisji Europejskiej informacji pozwalających lepiej zrozumieć, co rzeczywiście się dzieje na poziomie gospodarstw rolnych i organizacji producentów.
  Jak podkreśla Korte odpowiedzi rolników wpłyną korzystnie, na jakość analizy, a co za tym idzie, umożliwią KE przygotowanie najlepszych możliwych decyzji politycznych. Kwestionariusz opracowano w taki sposób, aby jego wypełnienie zabrało jak najmniej czasu i było proste.

  Obi oba

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
  Please enter your name here
  Please enter your comment!

  Polityka Prywatności